• Baner

Jasienicka twierdza

W meczu 8 kolejce Drzewiarz gładko pokonał Beskid Skoczów 5:2

 

Spotkanie z outsiderem rozpoczęło się kapitalnie dla jasieniczan. W 5 minucie klops golkipera gości z zimną krwią wykorzystał Szymon Królak, lokując futbolówkę pod poprzeczką. Kolejne minuty to dosyć wyrównana gra, bez specjalnych spięć pod którąkolwiek z bramek. 

Druga połowa przyniosła jednak atrakcji aż zanadto. Wynik podwyższył w 52' Szymon Królak, któremu w uliczkę zagrał Tomasz Krężelok. Trzecią bramkę zdobył Paweł Chojnacki, przełamując swoją strzelecką niemoc. Na 12 minut przed końcem Kamil Sekuła pięknie przymierzył z bliska w okienko zabijając mecz. 

Chwila niezrozumiałej dekoncentracji kosztowała nas utratę dwóch bramek, na co jednak odpowiedział w samej końcówce niekwestionowany bohater dzisiejszych zawodów Szymon Królak, zdobywając piątą drużyny,a trzecią swoją walnie przyczyniając się do zdobycia zasłużonych trzech oczek. 

Trener Jarosław Zadylak : Można powiedzieć, że kontynuujemy dobrą postawę na własnym terenie i to cieszy. Cieszy również przełamanie Pawła Chojnackiego. Jedyne co na minus to niepotrzebnie stracone bramki, no ale zwycięzców się nie sądzi. 

 Drzewiarz Jasienica - Beskid Skoczów 5:2(1:0)

1:0 Królak 5'

2:0 Królak 52' as. Krężelok 

3:0 Chojnacki 66'

4:0 Sekuła 78' as. Radomski 

4:1 Szczyrba 80'

4:2 Wrana 83' karny 

5:2 Królak 89' as. Chojnacki 

Góra - Radomski, Bęben, Tyrna, Ślosarczyk - Profic, Sekuła (81'Szlosek), Łoś (68'Gawor), Chojnacki (90'Obracaj), Krężelok - Królak 

 

 

 

 

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • auto