• Baner

Śnieżna wygrana

W sparingu numer 8 Drzewiarz pokonał LKS Bestwina 4:0.

 Po dobrym meczu jasienicka drużyna zdecydowanie pokonała,stawiających zacięty opór zwłaszcza w pierwszej odsłonie,rywali z Bestwiny.

Wynik otworzył w 12' będący w wysokiej formie Adam Kozielski,sprytną podcinką nad bramkarzem.Podopieczni trenera Szymali mogli wyrównać w 32' ,ale dogranie spod linii końcowej i uderzenie niepilnowanego Mólla poszybowało wysoko nad bramką.

W drugiej części zarysowała się wyraźna przewaga Drzewiarza,zdyskontowana trzema golami.Najpierw 7 minut po przerwie z rzutu wolnego ładnie przymierzył Kozielski podwyższając na 2:0.W 78' Paweł Chojnacki uderzeniem po długim słupku zdobył trzecią bramkę,a wynik ustalił junior Sebastian Wróbel,którego szarża na 5 minut przed końcem zakończyła się debiutanckim golem w pierwszej drużynie.

Za tydzień ostatni sparing, a rywalem będzie Pasjonat Dankowice.

DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA 4:0(1:0)

1:0 Kozielski 12'

2:0 Kozielski 52'

3:0 Chojnacki 78'

4:0 Wróbel 85'

I połowa :Góra - Studencki,Powała,Zdolski,Chojnacki - Sekuła,Łoś,Haczek,Wentland,Sawicki - Kozielski

II połowa :Góra(67'Urbaczewski) - Zdolski,Powała(53'Piela),Waliczek,Chojnacki(82'Wróbel) - Sekuła,Łoś,Wentland(69'Krzanowski),Szlosek,Sawicki - Kozielski

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • multi
  • agencja
  • autocze