• Baner

Najważniejsze - trzy punkty

Spotkanie na gościnnym stadionie w Jaworzu okazało się szczęśliwe.Wygrywając z Wilkami Wilcza usadowiliśmy się na stabilnym miejscu w środku tabeli.

Spotkanie z Wilkami rozgrywane w Jaworzu było doskonałą okazją na zgarnięcie kolejnych trzech punktów i spokojne usadowienie się w środku stawki. Dotychczasowe mecze tego sezonu przemawiały zdecydowanie za gospodarzami.

Pierwsza odsłona zdecydowanie potwierdzała te przypuszczenia,bowiem przewaga jasieniczan była bezdyskusyjna.Najlepszą sytuację w początkowych fragmentach meczu miał Paweł Chojnacki,którego uderzenie z 14' wylądowało na poprzeczce.Długie minuty przewagi gospodarzy nie przynosiły jednak efektu,aż do końcówki premierowej odsłony.Tutaj działo się wiele.W 39' fantastyczne podanie w uliczkę świeżego "żonkosia" Darka Łosia otworzyło drogę do bramki Szymonowi Królakowi,który z zimną krwią objechał bramkarza otwierając wynik meczu.Euforię gospodarzy poprawił trzy minuty później wychowanek Tomek Krężelok,który płaskim strzałem ustalił wynik do przerwy.

Tuż po pauzie świetne podanie wzdłuż pola karnego Pawła Chojanackiego skutecznie zamknął Darek Łoś,podwyższając na 3:0.W tym momencie wydawało się,że wygrana będzie efektowna,a kolejne bramki są kwestią czasu.Niestety po godzinie gry coś niedobrego stało się z naszą drużyną,której gra w niczym nie przypominała tej z pierwszej połowy.

Nie mający nic do stracenia goście przystąpili do bardzo ofensywnej gry,której efekty przyszły w 75'.Chwilę później dwukrotnie Krężelok i Ślosarczyk zaprzepaścili okazję na zabicie meczu,natomiast swoją szansę skrzętnie wykorzystali przyjezdni zdobywając kontaktową bramkę.

Na szczęście do końca wynik ani drgnął ,dzięki temu zgarniamy trzy punkty i przygotowujemy się do spotkań z Landekiem (środowy puchar i niedzielna liga).

Trener Jarosław Zadylak : Bardzo dobre 60 minut meczu w naszym wykonaniu.W tym czasie powinniśmy zamknąć mecz czwartą bramką,tak się nie stało,a mieliśmy ku temu doskonałe okazje.Co stało się później trudno wytłumaczyć,chyba myśleliśmy,że jest już po meczu a tak niestety nie było.Dlatego też musieliśmy się martwić o wynik do końca.

Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 3:2(2:0)

1:0 Królak 39' as.Sekuła

2:0 Krężelok 42'

3:0 Łoś 48' as.Chojnacki

3:1    75'

3:2    79'

Góra - Radomski,Waliczek,Pindera,Ślosarczyk - Profic,Sekuła,Chojnacki,Łoś,Krężelok - Królak (85'Szlosek)

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • silniki
  • multi
  • autocze
  • auto