• Baner

Determinacja i charakter

Po meczu obfitującym w bramki Drzewiarz pokonał dwójkę tyskiego GKS-u 3:2.

 Zeszłotygodniowa klęska w Wodzisławiu wprowadziła minorowe nastroje na tydzień poprzedzający dzisiejszy pojedynek z tyszanami.Tym samym konieczność zdobycia trzech punktów wydawała się wręcz obowiązkiem,aby nie pogarszać nadwątlonych nastrojów.

Lepiej zaczęli goście,którzy w 23 minucie wykonując rzut wolny zmusili Pawła Górę do efektownej parady.Kilka chwil później gospodarze objęli prowadzenie,gdy dośrodkowanie Darka Łosia trącił główką Tomasz Krężelok zdobywając premierową bramkę w jasienickich barwach.W 32' goście wyrównali za sprawą Wróblewskiego,który zachował się najlepiej w zamieszaniu podbramkowym po rzucie wolnym.Riposta jasieniczan nastąpiła po 120 sekunadch,gdy kolejne precyzyjne dośrodkowanie Darka Łosia efektowną główką zamknął Szymon Królak.Niesty nie udało się dowieźć prowadzenia do przerwy.W 41' lewą stroną urwał się zawodnik GKS-u,dograł wprost na głowę Bojarskiego któremu pozostało dopełnić formalności.

Druga odsłona rozpoczęła się doskonale dla jasieniczan,którzy w 49 minucie po raz trzeci wyszli na prowadzenie.W polu karnym golkiper tyski faulował Królaka,a arbiter wskazał na jedenastkę.Do piłki podszedł Darek Łoś,który zdobywając drugą bramkę w sezonie (obie z rzutów karnych) ustalił - jak się później okazało - wynik końcowy.Świetnych okazji po stronie gospodarzy nie wykorzystali jeszcze Szymon Królak i Kamil Sekuła,a atakujący do końca goście żałują dwóch ofsajdów po których umieścili piłkę w siatce.

Swojego zadowolenia nie krył po meczu trener Zadylak : Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Byliśmy zdyscyplinowani, konsekwentni, a co najbardziej cieszy, że to nad czym pracujemy na treningach było dzisiaj widoczne. 

A w następnym meczu podejmiemy Wilki Wilcza na boisku w Jaworzu.

Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy 3:2(2:2)

1:0 Krężelok 26' as.Łoś

1:1 Wróblewski 32'

2:1 Królak 34' as.Łoś

2:2 Bojarski 41'

3:2 Łoś karny 49'

Góra - Radomski,Bęben,Pindera (90'Waliczek),Ślosarczyk - Profic,Sekuła,Łoś,Chojnacki,Krężelok - Królak

Żółte kartki : Profic 85',Ślosarczyk 90'

 

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • silniki
  • auto
  • multi
  • autocze