• Baner

Ściana

W meczu 4 kolejki odbiliśmy się od przeszkody zwanej Odrą Wodzisław przegrywając 0:4.

Spotkanie z beniaminkiem czwartoligowych rozgrywek zapowiadało się jako ciężki orzech do zgryzienia. Niestety też takowym było, a zwłaszcza jego pierwsza odsłona.

Fatalny początek miał niebagatelne znaczenie na dalszy przebieg wydarzeń. Strata bramki z rzutu karnego w 7 minucie, nie mogła wpłynąć pozytywnie na jasieniczan,którzy jeszcze trzykrotnie dali się zaskoczyć.

Druga połowa była pokłosiem pierwszej, gdyż usatysfakcjonowani wynikiem gospodarze nie atakowali już z taką furią,dając więcej miejsca Drzewiarzowi, który jednak zdołowany dotychczasowymi wydarzeniami nijak nie potrafił zatrzeć niekorzystnego wrażenia.

Zażenowany dzisiejszym meczem był trener Jarosław Zadylak : Fatalny występ z naszej strony, bramki stracone po kardynalnych błędach. Poza tym graliśmy na bardzo niskim procencie celnych podań.

Odra Wodzisław - Drzewiarz Jasienica 4:0(4:0)

Góra - Radomski, Bęben, Tyrna (46'Mika), Pindera (67'Waliczek) - Profic, Ślosarczyk (64'Krężelok), Sekuła, Łoś, Chojnacki - Królak (79'Szlosek)

Żółta kartka : Łoś 63'