• Baner

Premierowe zwycięstwo

W meczu 3 kolejki Drzewiarz zanotował pierwszą wygraną w nowym sezonie,pokonując Podbeskidzie II 3:1.

 Po dobrym meczu wygrywamy dziś z rezerwami pierwszoligowca zdobywając premierowy komplet,zasłużonych oczek.

Spotkanie świetnie ułożyło się dla jasieniczan,którzy już w 6 minucie objęli prowadzenie.Faulowany w polu karnym Bartek Ślosarczyk dał szansę Darkowi Łosiowi na otawrcie wyniku z jedenastki,a ten skorzystał z okazji wyśmienicie lokując futbolówkę pod poprzeczką.Wyrównał w 37' Kręcichwost wprowadzony kilka chwil wcześniej za kontuzjowanego Maja z bliska pokonując Pawła Górę.Jednak jeszcze tuż przed przerwą Drzewiarz wyszedł ponownie na prowadzenie.Wybijający piłkę po zagraniu własnego obrońcy golkiper Podbeskidzia nabił nabiegającego Kamila Sekułę,który twarzą zdobył niecodzienną bramkę.

Sprawiający sporo kłopotów naszej defensywie przyjezdni wcale nie musieli być łatwym kąskiem w drugiej odsłonie.I nie byli.Na szczęście w 62 minucie mocne dogranie na długi słupek Marka Profica trącił Łukasz Radomski zdobywając trzecią bramkę.Gol ten całkowicie zabił mecz,choć obie strony starały się mocno,lecz skuteczność nie pozwoliła na nic więcej.

Trener Jarosław Zadylak : Dobry mecz w naszym wykonaniu.Byliśmy konsekwentni,zdecydowani,agresywni a co najważniejsze zaczęliśmy strzelać bramki i to cieszy.

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II B-B 3:1(2:1)

1:0 Łoś 6' (karny)

1:1 Kręcichwost 37'

2:1 Sekuła 43'

3:1 Radomski 62' as.Profic

Góra - Radomski,Bęben,Tyrna,Gawor (86'Ścibor) - Sekuła,Profic,Chojnacki,Łoś,Ślosarczyk - Królak (88'Szlosek)

Żółta kartka : Tyrna 54'

 

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • multi
  • agencja
  • autocze