• Baner

Bez

Po słabym meczu przegrywamy w Czańcu 0:1.

Po meczu w którym zabrakło wiele z naszej strony, wracamy bez punktów, bez bramki, bez dobrego nastroju na kolejny tydzień. 

Mecz mógł się świetnie rozpocząć dla jasieniczan, lecz mający zbyt ostry kąt Paweł Chojnacki nie mógł pokonać golkipera gospodarzy. Ci z kolei nie będąc dłużnym ostemplowali nasz słupek,przejmując tym samym pomalutku inicjatywę. Jednak to Drzewiarz do przerwy mógł prowadzić, lecz Darek Łoś będąc sam na sam trafił w słupek. 

Druga połowa to niestety brak poprawy gry z przodu i ofiarna gra w defensywie z naciskiem na golkipera (Kołyska dla Pawła) i kolejne, marnowane na nasze szczęście okazje Czańca. W końcu nadeszła 89 minuta, niefrasobliwe wybicie piłki przez naszych defensorów i stało się. A szkoda, bo chwilę wcześniej Bartek Ślosarczyk musnął poprzeczkę, mogąc tym samym całkowicie odwrócić losy meczu. 

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 1:0(0:0)

1:0 Ilya 89'

Góra - Bęben, Profic, Pindera (90'Waliczek), Mika (55'Obracaj) - Sekuła, Łoś, Chojnacki, Ślosarczyk, Gawor - Królak 

Żółte kartki: Bęben 28',Królak 43',Pindera 69',Łoś 78'

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • agencja
  • silniki
  • multi