• Baner

Młodzież dała radę

W I rundzie Pucharu Polski Drzewiarz pokonał Pasjonata Dankowice 2:1.

W mocno przemeblowanym vel.odmłodzonym składzie przystąpili jasieniczanie do pucharowego pojedynku na trzecim boisku w Dankowicach. 

 Z niewielu stworzonych sytuacji przez obie ekipy w pierwszej odsłonie,to gospodarze potrafili znaleźć drogę do siatki.Ambitna gra jasienickiej drużyny nie przyniosła jednak zdobyczy bramkowych,co wcale nie oznaczało zmiany boiskowych wydarzeń po przerwie.

Prawdziwe wejście smoka zaliczył po przerwie nowy nabytek Kacper Gawor,który dynamicznymi akcjami już na samym początku mógł zdobyć dwie bramki.Do remisu jednak doprowadził najpierw Darek Łoś,który strzałem po ziemi wykorzystał dogranie Patryka Tyrny.

Sześć minut później wynik ustalił wspomniany Gawor,który korzystając z podania Daniela Waliczka z bliska pokonał golkipera Dankowic,zapewniając Drzewiarzowi awans do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek.

 Pasjonat Dankowice - Drzewiarz Jasienica 1:2(1:0)

1:0 Małysz 20'

1:1 Łoś 60' as.Tyrna

1:2 Gawor 66' as.Waliczek

Kenig - Radomski,Bęben,Waliczek,Tyrna - Obracaj (74'Sapuła),Ryrych (46'Pindera),Ślosarczyk,Sikora (46'Gawor) - Królak

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • multi