W ostatnim sparingu na tarczy

Sparingowa potyczka w Siewierzu kończy się wygraną gospodarzy 2:1.

Próba generalna przed meczami o stawkę nie wypadła zbyt okazale,kończąc się porażką jasieniczan 1:2.

Pierwsza bezbramkowa połowa nie przyniosła zbyt wielu klarownych okazji po stronie gości,którzy dobrą grą w defensywie mogli się podobać.

Kwadrans po przerwie Przemsza objęła prowadzenie uderzeniem z okolicy 11 metra,po wcześniejszej stracie naszego obrońcy.Osiem minut później wyrównał Szymon Królak,który wykazał się sprytem w pojedynku z bramkarzem.

Na 10 minut przed końcem efektownym uderzeniem popisał się zawodnik gospodarzy,ustalając wynik tej potyczki.

W sobotnie popołudnie przyjdzie naszej drużynie zmierzyć się w ramach pucharu polski z Pasjonatem Dankowice.W meczu tym okazję do zademonstrowania swoich umiejętności będą mieć zawodnicy,którzy dotąd nie mieli zbyt wielu okazji do wykazania się.

Przemsza Siewierz - Drzewiarz Jasienica 2:1(0:0)

1:0 Niesyto 60'

1:1 Królak 68'

2:1Burczyk 80'

Góra - Radomski,Bęben (72'Waliczek),testowany (46'Gawor),Pindera - Sekuła,Profic,Chojnacki (73'Tyrna),Ślosarczyk,Łoś (66'Obracaj) - Królak