• Baner

Udane Lato w Jasienicy

W rozegranym dziś drugim przedsezonowym sparingu Drzewiarz pokonał Gwarka Ornontowice 2:0.

Spotkanie rozgrywane w ramach Lata w Jasienicy doskonale rozpoczęło się dla gospodarzy. W 5 minucie mocno z rzutu wolnego przymierzył Marek Profic, golkiper Gwarka odbił piłkę przed siebie, a tam na dobitkę czyhał już Łukasz Radomski. Prowadzący grę goście nijak nie mogli znaleźć drogi do siatki, zatrzymując się to bądź na obrońcach tudzież skutecznie interweniującym Pawle Górze. W szczególności błysnął refleksem w 24',broniąc nogami w sytuacji sam na sam. Chwilę wcześniej jednak to jasieniczanie mogli podwyższyć rezultat, lecz mający świetną okazję Darek Łoś przegrał pojedynek z bramkarzem.

Początek drugiej połowy przyniósł gola dla gospodarzy. W 57' faulowany w szesnastce został Szymon Królak, a nie mający wątpliwości rozjemca wskazał na wapno. Skutecznie z jedenastki pocelował Marek Profic, ustalając wynik sparingowej potyczki.

Na murawie pokazała się dziś po raz kolejny spora liczba testowanych zawodników, z których kilku z pewnością zasili nasze szeregi.

Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice 2:0(1:0)

1:0 Radomski 5'

2:0 Profic 57'(karny)

Góra - Radomski, testowany I, Chojnacki, Pindera (42'Waliczek) - Profic, testowany II, testowany III, Sekuła, Łoś - Królak oraz Mielnikiewicz, Ryrych, Sikora i 4 testowanych