• Baner

Poligon doświadczalny

W meczu inaugurującym okres sparingowych potyczek Drzewiarz pokonał BKS Stal 2:1.

Spotkanie z BKS-em zainaugurowało cykl letnich przygotowań przed nowym sezonem. Mnoga liczba zawodników testowanych charakteryzowała dzisiejszy sparing, mający określić przydatność poszczególnych zawodników w kontekście nadchodzących rozgrywek. 

Wynik meczu otworzył w 21' Łukasz Radomski,który kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego po długim rogu.Golkiper Bks-u odprowadził piłkę wzrokiem.Kwadrans później popisowa akcja zdobywcy pierwszej bramki przyniosła podwyższenie wyniku dla Drzewiarza.Szczęśliwym "finalizatorem" głową okazał się testowany zawodnik - rozszyfrowany już - Kubica.

Druga połowa i ogrom personalnych roszad w obu ekipach spowodowały znaczny spadek poziomu prezentowanego widowiska.Wiało nudą i tylko bramka dla gości w końcówce ożywiła lekko tą część popołudniowej potyczki.

 Drzewiarz Jasienica - BKS Stal B-B 2:1(2:0) 

1:0 Radomski 21'

2:0 Kubica 37' as.Radomski

2:1 Pilch 84'

Góra (M.Kenig) - Radomski,testowany I,testowany II,testowany III,Pindera (30'Waliczek) - Profic,testowany IV,testowany V,Łoś - Królak oraz Sikora,Obracaj,Chojnacki,Sapuła,Ryrych i testowany VI

 

 

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • multi
  • auto
  • autocze
  • silniki