• Baner

Zaprzepaszczona szansa

Ostatni mecz sezonu z MRKS Czechowice zakończył się porażką 0:1.

 Nie będąc zależnym tylko od siebie przystępowali do dzisiejszego meczu piłkarze Drzewiarza.Okoliczność ta miała wpływ na ich poczynania,bowiem w decydujących momentach zawodziło ostatnie podanie bądź skuteczność wołała o pomstę do nieba.

Nie rozwodząc się specjalnie nad dzisiejszym nieudanym spotkaniem ,które finalnie zakończyliśmy porażką po ładnej bramce dla gospodarzy autorstwa Jonkisza,należy pochwalić i jednocześnie podziękować za cały (co ciekawe równy punktowo pomiędzy rundami 29 vs 29) sezon 2018/19.

Brawo chłopaki,dziękujemy za wszystko !

MRKS Czechowice - Drzewiarz Jasienica 1:0(0:0)

1:0 Jonkisz 83'

Góra - Zdolski,Radomski,Jendryczko,Pindera - Sekuła,Profic,Łoś,Chojnacki,Kołodziej (81'Krzanowski) - Królak

Żółta kartka : Pindera 87'

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • autocze
  • agencja
  • multi
  • silniki