• Baner

Szóste zwycięstwo z rzędu

Efektywnym zwycięstwem przed własną publicznością, zakończyli domowe granie w tym sezonie piłkarze Drzewiarza, pokonując Odrę Centrum 5:1.                                                         

                                                      Bramki z meczu (video)

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo odnieśli dziś w zaległym meczu podopieczni trenera Zadylaka. Efektowna wygrana była już szóstą z rzędu, dającą na kolejkę przed końcem 2 lokatę z dwupunktową stratą do prowadzącego Czańca i w dalszym ciągu szansę na wygranie grupy drugiej czwartoligowych rozgrywek. 

Wyraźna przewaga Drzewiarza w pierwszej odsłonie przez długie minuty nie potrafiła zostać udokumentowana zdobyczą bramkową.Dopiero tuż przed przerwą dwa zdobyte gole,tak w zasadzie ustawiły dalszy przebieg jakże udanego spotkania.

Najpierw wybitą zbyt krótko piłkę dopadł tuż przed szesnastką Łukasz Radomski i huknął bez chwili namysłu,zdobywając bardzo piękną bramkę.Po chwili efektowny rajd Pawła Chojnackiego i wyłożenie do Darka Łosia,który nie miał problemów z wpakowaniem z bliska futbolówki do siatki.

Otwarcie drugiej połowy wyśmienite dla gospodarzy,bowiem w 55' na strzał zza pola karnego,słabszą lewą nogą zdecydował się Kamil Sekuła i uderzona precyzyjnie piłka odbiwszy się od słupka wpadła do siatki.W 70' nieudana pułapka ofsajdowa jasieniczan przynosi bramkę Odrze za sprawą wykorzystanej sytuacji sam na sam przez Wodeckiego.

To tylko podrażniło gospodarzy.W 80' w pole karne wpadł z piłką Darek Kołodziej i strzałem po długim rogu zdobył czwartą bramkę.Wynik ustalił w samej końcówce Kajetan Jendryczko,który skorzystał z "klepki" Szymona Królaka nie dając szans golkiperowi Odry.

Po zawodach zadowolenia nie krył trener Jarosław Zadylak : Rozegraliśmy dobry mecz,dwie ważne bramki do szatni i trzecia Kamila Sekuły,która ten mecz zamknęła.Dalej jesteśmy w grze,walczymy do końca.

Wszystko więc rozstrzygnie się w sobotę,kiedy to liderującego Czańca czeka wyjazd do Radziechów,z kolei naszą ekipę sprawdzi czechowicki MRKS.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław 5:1(2:0)

1:0 Radomski 43'

2:0 Łoś 45' as.Chojnacki

3:0 Sekuła 55' as. Kołodziej 

3:1 Wodecki 70'

4:1 Kołodziej 80'

5:1 Jendryczko 91' as.Królak

Góra - Powała(60'Zdolski),Radomski, Jendryczko, Pindera - Sekuła(83'Krzanowski), Profic, Łoś(81'Waliczek), Kołodziej, Chojnacki(88'Brudny) - Królak 

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • auto
  • multi
  • agencja
  • autocze