• Baner

Dalej w grze

Wyjazdowy mecz w Raciborzu zakończył się wygraną Drzewiarza 2:1.

 Tylko zwycięstwo którejkolwiek z drużyn prolongowało utrzymanie szans w dążeniu do jakże odmiennych u schyłku sezonu,celów.Swoje osiągnęli jasieniczanie i to oni,mając jeszcze zaległą potyczkę,mogą marzyć jeszcze o wygraniu swojej grupy.

Premierowa odsłona to dosyć ostrożna i zachowawcza gra z obu stron,z lekkim wskazaniem na Drzewiarza nie potrafiącego jednak stworzyć dogodnych sytuacji bramkowych.

W drugiej połowie gra miała bardziej otwarty charakter,ze szczególnym naciskiem na ofensywę gości,którzy dwukrotnie potrafili sfinalizować swoje szanse.W 67' na strzał zza pola karnego zdecydował się Łukasz Radomski,a futbolówka po rykoszecie całkowicie zaskoczyła golkipera Unii.W 83 minucie świetne podanie Darka Kołodzieja wykorzystał Szymon Królak,który sprytną podcinką podwyższył na 2:0.W 90' po rzucie wolnym arbiter dopatrzył się w polu karnym jasieniczan faulu jednego z obrońców i podyktował jedenastkę.Skutecznym egzekutorem okazał się najlepszy strzelec raciborzan Kocot,który zdobył honorową bramkę.Na niewiele się ona jednak gospodarzom zdała,bowiem porażka oznacza prawdopodobny spadek do okręgówki,a naszej drużynie daje szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie 2 czwartoligowych zmagań.

Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica 1:2(0:0)

0:1 Radomski 67'

0:2 Królak 83' as.Kołodziej

1:2 Kocot 90' (karny)

Góra - Powała,Radomski,Jendryczko,Pindera - Profic,Sekuła,Chojnacki,Łoś (90'Waliczek),Kołodziej (89'Krzanowski) - Królak

Rezerwa : Pyka,Ryrych,Sikora,Brudny,Kacprzykowski

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • autocze
  • silniki
  • agencja