• Baner

Łatwe punkty,hattrick "Króla"

W meczu 24 kolejki Drzewiarz pokonał Płomień Połomia 4:1.

 Po dwóch porażkach z rzędu okazją do poprawy nastrojów był pojedynek z czerwoną latarnią ligi i należy stwierdzić,że zwycięstwo przyszło stosunkowo łatwo,obyło się bez nerwowych momentów i niepotrzebnych kartek oraz kontuzji.

Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 24 minuty,w której rzut rożny bity przez Darka Kołodzieja wylądował na głowie Szymona Królaka,który nareszcie odblokował się na wiosnę zdobywając piątą bramkę w sezonie.Niespełna kwadrans później wynik podwyższył "król",który otrzymawszy doskonałe podanie od Marka Profica będąc sam na sam z golkiperem nie dał mu żadnych szans.

Po przerwie mecz okazał się otwarty z obu stron.Goście wcale nie zamierzali składać broni,kilkakrotnie przeprowadzając groźne kontry nie zakończone jednak w należyty sposób.Po stronie Drzewiarza nie zamierzał jednak zatrzymywać się Szymon Królak,który w 63' wykorzystał dogranie Darka Łosia i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.Bohater dzisiejszego meczu zabłysnął w tym meczu raz jeszcze,zaliczając asystę przy czwartej bramce dla jasieniczan autorstwa Darka Kołodzieja.Ambitni zawodnicy Płomienia nie poddawali się zdobywając na trzy minuty przed końcem honorową bramkę za sprawą Szypuły.

Gratulacje dla drużyny za skuteczną grę i kolejne trzy punkty,o które za tydzień powalczymy w gminnych derbach ze Spójnią Landek.

Zadowolony po meczu był trener Jarosław Zadylak : Obawiałem się tego meczu,ponieważ wiem jak trudno jest zmobilizować zespół przeciwko drużynie,która ma 7 punktów.Sfera mentalna odgrywa wtedy decydującą rolę.Ale podołaliśmy zadaniu,wykonaliśmy swoją pracę na dobrym poziomie.

 Drzewiarz Jasienica - Płomień Połomia 4:1(2:0)

1:0 Królak 24' as.Kołodziej

2:0 Królak 38' as.Profic

3:0 Królak 63' as.Łoś

4:0 Kołodziej 84' as.Królak

4:1 Szypuła 87'

Góra - Zdolski,Powała,Pindera,Jendryczko (77'Waliczek) - Profic (86'Krzanowski),Chojnacki,Łoś (86'Sikora),Kołodziej - Wiśniewski (77'Mielnikiewicz),Królak

Rezerwa : Pyka,Brudny

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • multi
  • auto
  • agencja
  • autocze