• Baner

Minimalna porażka

W meczu 23 kolejki Drzewiarz  uległ Podbeskidziu II Bielsko -Biała 0:1. 

 W mocno przetrzebionym składzie przystąpili dziś jasieniczanie do meczu z walczącym o utrzymanie Podbeskidziem.Wzmocnieni kilkoma zawodnikami z kadry I drużyny bielszczanie okazali się nieznacznie lepsi,inkasując jakże ważne 3 punkty.

Wyrównana pierwsza odsłona,w której szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy,w 26' błąd w wyprowadzeniu piłki Drzewiarza i snajperski błysk Stanclika pozwoliły otworzyć wynik meczu.Nieustępliwa gra w środku jasieniczan nijak jednak nie przekładała się na podbramkowe sytuacje,bo poza jednym celnym strzałem Darka Kołodzieja i bramką ze spalonego Szymona Królaka,reszta szybowała z dala od bramki.

Druga połowa to jeszcze lepsza gra gości nijak jednak nie przynosząca pożytku w postaci łupów bramkowych.Atakujący z rzadka gracze Podbeskidzia najlepszą sytuację zmarnowali w samej końcówce,ale instynktowną obroną nogami popisał się Paweł Góra.

Szkoda bo ponosimy drugą porażkę z rzędu i kolejnych punktów trzeba będzie poszukać w sobotę z czerwoną latarnią ligi Płomieniem Połomia.

Podbeskidzie II Bielsko - Biała - Drzewiarz Jasienica 1:0(1:0)

1:0 Stanclik 26'

Góra - Zdolski (61'Waliczek),Powała,Pindera,Jendryczko - Profic,Krzanowski (61'Wiśniewski),Chojnacki,Kołodziej,Łoś - Królak

Rezerwa :Pyka,Mielnikiewicz,Brudny,Sikora

Zółta kartka : Pindera 78'

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • auto
  • autocze
  • multi
  • silniki