• Baner

Bicie głową w mur

W sparingu numer 6 Drzewiarz uległ Polonii Marklowice 0:1.

 Spotkanie toczone przy momentami przygniatającej przewadze Drzewiarza,który jednak nijak nie potrafił przechytrzyć skomasowanej i mądrze grającej defensywy Polonii.W pierwszej odsłonie dwukrotnie Dariusz Kołodziej postraszył golkipera rywali,lecz zabrakło mu precyzji.Dobrą okazję miał również Jakub Szlosek i dobijający Damian Zdolski,niestety zabrakło postawienia kropki nad i.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił,jasieniczanie desperacko atakowali demonstrując przy tym sporo niedokładności.Drużyna z Marklowic jedyną bramkę zdobyła w 57' po rzucie rożnym i uderzeniu głową przy rozpaczliwej interwencji Pawła Góry.Kolejne minuty to tytułowe bicie głową w mur i sporadyczne próby wyjścia do kontry polonistów,z których jedna mogła zakończyć się drugą bramką,lecz w pojedynku sam na sam górą był ... Góra.

DRZEWIARZ JASIENICA - POLONIA MARKLOWICE 0:1(0:0)

I połowa : Góra - Zdolski,testowany,Chojnacki,Waliczek - Sekuła,Łoś,Haczek,Szlosek,Kołodziej - Kozielski

II połowa : Góra(82'Szymala) - Chojnacki,Piela,Studencki,Zdolski - Sekuła,Wentland,Sacha,Łoś(69'Waleczek),Kołodziej - Sawicki

Drukuj E-mail

  • autocze
  • multi
  • agencja
  • silniki
  • auto