• Baner

Sprawiedliwy podział punktów

W meczu 19 kolejki Drzewiarz zremisował z GKS Radziechowy 1:1.

Po pierwszym,w rundzie wiosennej meczu na własnych śmieciach można było oczekiwać odrobinę więcej.

Fatalny początek i stracona bramka w 3 minucie po główce Janika,nie zwiastowały niczego dobrego dla gospodarzy,którzy przystąpili dziś do meczu bez dwóch kontuzjowanych zawodników Marka Profica i Darka Łosia.Na odpowiedź gospodarzy trzeba było poczekać niewiele ponad kwadrans,gdy w polu karnym fulowany został Paweł Chojnacki.Etatowy wykonawca jedenastek Darek Kołodziej nie pomylił się,choć golkiper GKS-u miał futbolówkę na rękach.

Druga odsłona obfitowała w dalszym ciągu w zaciętą walkę na całej długości boiska niestety bez efektów bramkowych.Największe zagrożenie obie ekipy stwarzały po stałych fragmentach,jednakże golkiperowie za każdym razem stawali na wysokości zadania.Na dziesięć minut przed końcem sędziego z byka potraktował grający trener gości Łukasz Błasiak,który zarobił czerwo i przedwcześnie musiał udać się pod prysznic,co mogło pomóc gospodarzom sięgnąć po pełną pulę,zwłaszcza że chwilę wcześniej trener Zadylak dał szansę debiutującemu w naszych barwach napastnikowi Filipowi Wiśniewskiemu.Fakt ten jednak nijak nie przełożył się na boiskowe wydarzenia i obie drużyny z satysfakcją przyjęły końcowy gwizdek arbitra z Mysłowic.

Trener Jarosław Zadylak : Mecz trudny,bez sytuacji stuprocentowych z obu stron.Przeciwnik grał twardo,agresywnie co zdecydowanie utrudniało nam grę.

Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy - Wieprz 1:1(1:1)

0:1 Janik 3'

1:1 Kołodziej 21' (karny)

Góra - Zdolski,Radomski,Powała,Jendryczko - Sekuła,Krzanowski (73'Wiśniewski),Chojnacki,Pindera (89'Gajda),Kołodziej - Królak

Rezerwa : Pyka,Waliczek,Mielnikiewicz,Brudny,Sikora

Żółte kartki : Jendryczko 75',Sekuła 92'

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • autocze
  • silniki
  • multi
  • agencja