• Baner

Góra show

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 18 kolejki z LKS Czaniec.

 Nie obejrzeli dziś bramek kibice zgromadzeni na obiekcie w Czańcu.Zasługa w tym największa golkiperów obu drużyn,którzy pokazali swój duży kunszt.

Już w 6' gospodarze znaleźli się w doskonałej sytuacji bramkowej,lecz najpierw instynktownie nogą,a odbitą piłkę i uderzenie zmierzające w okienko efektowną paradą wybronił Paweł Góra.Później jeszcze kilkakrotnie stawał na wysokości zadania,jak choćby w ostatnim kwadransie,przeniósł główkę miejscowych nad poprzeczkę,albo w doliczonym czasie gry strzał z rzutu wolnego,stając się do samego końca przeszkodą nie do pokonania.

Z kolei jasieniczanie najlepsze okazje mieli w 75 i 80 minucie,najpierw zgranie głową do środka Szymona Królaka,uderzenie i wtedy jak spod ziemi wyrósł bramkarz LKS-u łapiąc futbolówkę tuż przed linią bramkową,a następnie płaski strzał Darka Kołodzieja golkiper Czańca efektowną paradą wybił na rzut rożny,z którego powstało spore zamieszanie w polu karnym i w efekcie wybiciem piłki z linii bramkowej czanieccy obrońcy wyjaśnili sytuację.

Trener Jarosław Zadylak : Ciężki mecz,wywalczyliśmy ten remis.Przeciwnik stworzył więcej sytuacji bramkowych,ale mimo wszystko mogliśmy się pokusić o zwycięstwo.

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 0:0

Góra - Zdolski,Radomski,Powała,Jendryczko - Sekuła,Profic (86'Krzanowski),Łoś,Chojnacki (24'Pindera),Kołodziej - Gajda (50'Królak)

Rezerwa : M.Kenig,Waliczek,Brudny,Mielnikiewicz

Żółte kartki : Jendryczko 90',Radomski 94'

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • multi
  • auto