• Baner

Wyjazdowy skalp

Po prawie pół roku bez wygranego meczu na obczyźnie,dziś zasłużony triumf nad rezerwami tyskiego GKS-u 2:1.

Po ubiegłotygodniowej wpadce i faktu, że od 29 września poprzedniego roku nie udało się przywieźć pełnej puli z wyjazdów trudno było o zbyt wielki optymizm przed dzisiejszym meczem. Zwłaszcza na terenie przeciwnika, który w tegorocznych dwóch potyczkach zainkasował 6 punktów.

Jednak świetna dyscyplina taktyczna w przekroju całego meczu i uważna gra w defensywie pozwoliły cieszyć się z jakże ważnego kompletu punktów.

Na prowadzenie wyprowadził Drzewiarza Darek Kołodziej w 54',kierując futbolówkę do siatki po wcześniejszym strzale Pawła Chojnackiego i wybiciu piłki przed siebie przez Igaza. 

Po 20 minutach uwikłanych w ofensywne poczynania gospodarzy, skarcil Kajetan Jendryczko. Prawy obrońca jasieniczan dostał długą piłkę i wyszedł oko w oko z bramkarzem GKS-u,nie dając mu żadnych szans potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.

 W 88' po rzucie wolnym i główce Kopczyka miejscowi zmniejszyli rozmiary porażki, nie dając rady wskórać - na nasze szczęście - nic więcej.

Wielkie brawa dla chłopaków i trenera. 

Trener Jarosław Zadylak : Bardzo dobry mecz całego zespołu, zwłaszcza w grze defensywnej.Gra poukładana, bardzo zdyscyplinowana i konsekwentna. W ofensywie byliśmy konkretni, szczególnie w drugiej połowie, co mieliśmy to wykorzystaliśmy. 

GKS II tychy - Drzewiarz Jasienica 1:2(0:0)

0:1 Kołodziej 54' as.Chojnacki

0:2 Jendryczko 74' as.Radomski

1:2 Kopczyk 88'

Góra - Powała, Radomski, Jendryczko, Zdolski (86'Waliczek) - Profic, Sekuła, Chojnacki, Łoś, Kołodziej - Gajda 

Rezerwa : Pyka, Mielnikiewicz, Brudny, Sikora, Kacprzykowski 

 

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • multi
  • silniki
  • agencja
  • auto