• Baner

Fatalna druga połowa

Mocny falstart zaliczyła drużyna Drzewiarza na inaugurację rundy wiosennej,przegrywając z Wilkami Wilcza 1:4.

 Powrót na ligowe boiska wypadł wręcz fatalnie dla podopiecznych trenera Zadylaka,którzy po bezbarwnej grze ulegli Wilkom dając sobie wbić aż 4 bramki.Świetnie prezentująca się w okresie sparingowym drużyna,wyglądała dziś nijako na tle niżej notowanego przeciwnika.

Pierwsza odsłona miała wyrównany charakter,z nielicznymi sytuacjami pod obiema bramkami.Osłabiona ekipa gości z pauzującym za kartki Filipem Gajdą i kontuzjowanym Kamilem Sekułą nie potrafiła odnaleźć swojego rytmu.Jednak spore nadzieje wiązaliśmy z drugą odsłoną.

Początek drugiej wymarzony dla gospodarzy,którzy rozklepali jasienicką defensywę otwierając wynik potyczki.Po kwadransie faulowany w szesnastce Paweł Chojnacki i skutecznie wykonujący jedenastkę Darek Kołodziej doprowadza do remisu.Z owego nie dane nam było długo się cieszyć,bowiem po 5 minutach znów miejscowi objęli prowadzenie.Niestety w końcówce Wilki dołożyły jeszcze dwie bramki dokumentując wyraźnie swoją przewagę w tym meczu,a Drzewiarz doznaje najwyższej porażki w tym sezonie.

Trener Jarosław Zadylak : Pierwsza połowa pozytywna pod każdym względem. Natomiast druga fatalna na całej szerokości i długości boiska, a w szczególności w grze defensywnej.

Wilki Wilcza - Drzewiarz Jasienica 4:1(0:0)

Bramka :Kołodziej 63' (karny)

Góra - Powała,Radomski,Pindera,Zdolski - Profic (72'Waliczek),Jendryczko,Chojnacki,Łoś,Kołodziej - Królak

Rezerwa : Pyka,Kenig,Brudny,Mielnikiewicz,Sikora

Żółte kartki : Królak 51',Pindera 83'

 

 

 

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • autocze
  • multi
  • auto
  • agencja