• Baner

Remis to za mało

W sparingu numer 5 Drzewiarz zremisował z Gwarkiem Ornontowice 3:3.

 Po kolejnym intensywnym tygodniu przygotowań,przyszło się naszej drużynie zmierzyć z równie dobrze spisującym się w grach kontrolnych Gwarkiem.Pomimo trzykrotnego wychodzenia na prowadzenie nie udało się ostatecznie wygrać,lecz trzeba przyznać że rywal pokazał się z jak najlepszej strony.

Spotkanie świetnie ułożyło się dla jasieniczan,bowiem w 9 minucie ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Szymon Królak otwierając wynik meczu.Wyrównał po półgodzinie gry Kasprzyk,równie efektownym uderzeniem spoza szesnastki.Jeszcze przed przerwą Marek Profic przymierzył po długim,wrzucając futbolówkę  golkiperowi Gwarka za kołnierz.

W drugiej połowie trwała wyrównana walka i długo żadna ze stron nie potrafiła zmienić wyniku.Dwukrotnie w tym czasie błysnął w bramce wychowanek Maks Pyka,wychodząc obronną ręką w beznadziejnych wydawało się sytuacjach.Jednak wszystko do czasu...Na kwadrans przed końcem szybka kontra rywali zakończyła się bramką na 2:2.To nie był koniec strzeleckich popisów z obu stron.W 80' skutecznie pocelował Filip Gajda,a jako że przeciwnik nie był dłużny 3 minuty później pojedynek zakończył się chyba sprawiedliwym,aczkolwiek świadczącym o niezbyt dobrej z obu stron defensywie,wynikiem 3:3.

Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica 3:3(1:2)

0:1 Królak 9'

1:1 Kasprzyk 34'

1:2 Profic 39'

2:2 Maziarz 75'

2:3 Gajda 80' as.Królak

3:3 testowany

Góra - Zdolski,Radomski,Waliczek,Powała - Sekuła,Profic,Łoś,Kołodziej,Pindera - Królak oraz Pyka,Gajda,Krzanowski,Wróbel i Sikora

 

 

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • silniki
  • auto
  • multi
  • autocze