Gładka wygrana

W 4 sparingu Drzewiarz pokonał Orła Ryczów 4:0.

Łatwym zwycięstwem zakończył się rozgrywany w środowy wieczór na obiekcie Centrum Sportowego w Chełmku, nie planowany wcześniej sparing z siódmą drużyną małopolskiej 4 ligi Orłem Ryczów.

Nim minął pierwszy kwadrans gry wrzucona spod linii końcowej piłka przez Darka Łosia spadła na "nos" Szymonowi Królakowi, który dopełnił formalności. W 35' rzut rożny Filipa Gajdy sfinalizował efektownym szczupakiem Konrad Powała podwyższając na 2:0.

Jeszcze przed przerwą z obrońcą zabawił się Dariusz Łoś i stając oko w oko z golkiperem Orła nie zmarnował okazji ustalając wynik pierwszych 45 minut.

Druga odsłona szybko przyniosła czwartą bramkę dla jasieniczan, gdy kapitalne podanie między obrońców, wychowanka Jarka Krzanowskiego z zimna krwią wykorzystał niezwykle skuteczny (3 mecze-4 bramki) w grach kontrolnych Szymon Królak.

Po raz kolejny druga połowa to liczny udział juniorów naszego klubu, którzy coraz pewniej czują się na murawie u boku starszych kolegów.

Orzeł Ryczów - Drzewiarz Jasienica 0:4(0:3)

0:1 Królak 12' as.Łoś

0:2 Powała 35' as.Gajda