• Baner

Jak burza!

W czwartym sparingu Drzewiarz pokonał na wyjeździe Unię Dąbrowa Górnicza 4:0.

Nie ma mocnych tej zimy na Drzewiarza,który już po pierwszych 45 minutach załatwił sparawę w Dąbrowie Górniczej.Najpierw gospodarze sami wpakowali sobie futbolówkę do siatki głową, po rzucie wolnym Dariusza Kołodzieja.Wynik w odstępie trzech minut podwyższył pięknym uderzeniem w okienko Damian Zdolski oraz tuż przed przerwą indywidualną akcją Szymon Królak.

W drugiej odsłonie po licznych zmianach trenera Zadylaka kolejną okazję do pokazania się dostała nasza młodzież.W tym miejscu należy wyróżnić Maksa Pykę,który w 53' wybronił rzut karny,po ręce w obrębie szesnastki jednego z obrońców.W końcówce meczu bramkową akcję przeprowadzili juniorzy Daniel Waliczek i Sebastian Wróbel,ustalając wynik na 4:0 za sprawą tego drugiego.Wcześniej o podwyższenie mógł pokusić się Darek Kołodziej,lecz jego uderzenie trafiło tylko w słupek bramki Unii.

Cieszy dobra skuteczność pod bramką przeciwnika oraz ,co niemniej ważne czyste konto w defensywie,która prezentuje się coraz solidniej.

A następną okazją do przedligowych szlifów będzie pojedynek w najbliższą środę w Chełmku z 4-ligowym Orłem Ryczów.

 0:1 samóbjcza 30'

0:2 Zdolski 33'

0:3 Królak 42'

0:4 Wróbel 87' as.Waliczek

I połowa : Góra - Zdolski,Radomski,Powała,Jendryczko - Sekuła,Profic,Łoś,Pindera,Kołodziej - Królak

II połowa : Pyka - Zdolski,Radomski,Powała,Jendryczko (75'Sikora) - Krzanowski,Sekuła (70'Kenig),Pindera (60'Waliczek),Gajda,Łoś (75'Wróbel) - Królak (75'Mielnikiewicz) oraz zawodnik testowany

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • auto
  • multi