• Baner

Drugie zwycięstwo tej zimy

W drugim tegorocznym sparingu Drzewiarz pokonał Beskid Skoczów 3:1.

 Pojedynek na obiekcie w Ustroniu toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych,przy ciągle padającym śniegu i porywistym wietrze.Lepiej do okoliczności przystosowali się skoczowianie,którzy w 12' po krótko rozegranym rzucie rożnym i precyzyjnym uderzeniu pod poprzeczkę Szczyrby objęli prowadzenie.Z każdą jednak minutą przewagę osiągała jasienicka ekipa,doprowadzając do wyrównania w 33' za sprawą grającego dziś w ataku Darka Łosia.Nominalny pomocnik zastępował chorego Szymona Królaka i wywiązał się ze swojego zadania doskonale.Otrzymawszy piłkę w polu karnym przymierzył tuż przy słupku,nie dając żadnych szans bramkarzowi Beskidu.

W drugiej odsłonie dominację nad boiskowymi wydarzeniami przejęli czwartoligowcy,dokumentując to dwoma bramkami.Po godzinie gry w końcu jasieniczanie wyszli na prowadzenie,gdy po raz wtóry dobrze w szesnastce zachował się Dariusz Łoś pokonując z bliska skoczowskiego golkipera.

 Dwie minuty później szarża,rozgrywającego świetne zawody Kamila Sekuły zakończyła się faulem w polu karnym.Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się niezawodny Darek Kołodziej,ustalający wynik tej śnieżnej potyczki.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się nasi juniorzy,których w liczbie 7 mogliśmy zobaczyć na przestrzeni całego meczu.W końcówce dwóch z nich wpakowało nawet futbolówkę do siatki,ale zarówno Kamil Kacprzykowski jak i Daniel Brudny znajdowali się na offsajdzie.

Beskid Skoczów - Drzewiarz Jasienica 1:3(1:1)

1:0 Szczyrba 12'

1:1 Łoś 33'

1:2 Łoś 60'

1:3 Kołodziej 62' (karny)

I połowa : Góra - Radomski,Jendryczko,Powała,Chojnacki (18'Gajda) - Zdoslki,Profic,Mielnikiewicz,Kołodziej,Wróbel - Łoś

II połowa : Pyka - Jendryczko,D.Waliczek,Zdolski,Powała (56'Ryrych) - Profic,Sekuła,Sikora,Kołodziej (69'Brudny),Gajda - Łoś (63'Kacprzykowski)

 

 

 

 

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • autocze
  • agencja
  • multi
  • auto