• Baner

Bramki palce lizać

W premierowym sparingu Drzewiarz pokonał Pniówka Pawłowice 2:1.

Pierwsza połowa zakończona bezbramkowo nie przyniosła zbyt wielu wartych odnotowania okazji bramkowych.Optyczną przewagę posiadała bez wątpienia drużyna rywali,niewiele jednak z tego wynikało. Uważna gra w obronie,z nielicznymi wypadami do przodu,które jednak żadnej krzywdy Pniówkowi nie zrobiły.

W drugiej odsłonie mogliśmy zobaczyć liczne grono naszych juniorów,których w ostatnich 20 minutach było aż sześciu i każdy z nich pozostawił po sobie całkiem dobre wrażenie.

Wynik meczu otworzył po godzinie gry fantastycznym uderzeniem z dystansu Szymon Królak.Na 2:0 podwyższył 10 minut później Darek Kołodziej,który najwyraźniej pozazdrościł młodszemu koledze i swoją słabszą prawą nogą zdjął pajęczynę z długiego rogu bramki 3-ligowca.

Rywale w 86' zmniejszyli rozmiary porażki,po uderzeniu zza pola karnego i rykoszecie,wobec którego Maks Pyka nie miał szans na skuteczną interwencję.

DRZEWIARZ JASIENICA - PNIÓWEK PAWŁOWICE 2:1(0:0)

1:0 Królak 60'

2:0 Kołodziej 70'

2:1 ... 86'

I połowa : Góra - Chojnacki,Radomski,Powała,Jendryczko - Sekuła,Krzanowski,Łoś,Kołodziej,Wróbel - Królak

II połowa: Pyka - Zdolski,Jendryczko,D.Waliczek,Chojnacki (76'Kenig) - Sekuła (63'Sikora),Profic,Kołodziej (73'Mielnikiewicz),Łoś (76'Brudny),Gajda - Królak