• Baner

Podsumowanie rundy jesiennej

Za nami całkiem udana runda zakończona pozycją tuż za pudłem,przyjrzyjmy się zatem poszczególnym statystykom.

 Na czwarte miejsce w ligowej tabeli przy dorobku 29 punktów złożyło się 8 wygranych i 5 remisów,przy zaledwie 2 porażkach.Bilans spotkań u siebie to 7 zwycięstw,2 remisy i jedna porażka.Z kolei z meczów wyjazdowych przywieźliśmy 1 zwycięstwo i 3 remisy,przy jednym spotkaniu przegranym.Dysproporcja między ilością meczów domowych a wyjazdowych,będzie mieć niebagatelne znaczenie na wiosnę,podczas której czeka naszą drużynę aż 10 wyjazdów,przy zaledwie 5 domowych potyczkach.

Stosunek bramkowy 29:13 świadczy o bardzo solidnej defensywie, a w lidze lepszą ma tylko lider z Czańca.Bez wątpienia cieszą również ofensywne zyski,na ten moment ustępujemy w tej materii tylko Kuźni Ustroń.Na okazały dorobek strzelecki złożyło się 9 trafień Darka Kołodzieja,4 Szymona Królaka i Pawła Chojnackiego ,3 Darka Łosia i Filipa Gajdy,2 Kamila Sekuły i Jakuba Szloska oraz bramka Damiana Zdolskiego.

Jeśli chodzi o czas spędzony na boisku to jedynym zawodnikiem ,który rozegrał komplet 1350 minut jest Paweł Góra.1281minut rozegrał Adrian Pindera ; 1260 - Łukasz Radomski ; 1241- Paweł Chojnacki ;1218 - Damian Zdolski ; 1203 - Darek Łoś ; 1173 - Kamil Sekuła ; 1172 - Szymon Królak ; 995 - Darek Kołodziej ; 951 - Filip Gajda ; 947 - Marek Profic ; 590 - Kajetan Jendryczko ; 334 - Jakub Szlosek ; 250 - Jarosław Krzanowski ; 232 - Artur Sawicki ; 189 - Rafał Haczek ; 187 - Adam Kozielski ; 136 - Andriej Strelnikov ; 86- Konrad Powała ; 30 - Sebastian Wróbel i 16 - Daniel Waliczek

W mniej chlubnej statystyce : najwięcej żółtych kartek uzbierał Filip Gajda 4 i czeka go pauza w pierwszym wiosennym meczu,po 3 żółtka mają na koncie Damian Zdolski,Adrian Pindera,Jarosław Krzanowski,Marek Profic,Szymon Królak,2 Dariusz Łoś,a po jednej Łukasz Radomski,Kajetan Jendryczko,Konrad Powała,Jakub Szlosek,Kamil Sekuła,Sebastian Wróbel i Artur Sawicki.

Jedyną czerwoną kartkę (w konsekwencji dwóch żółtych ) ujrzał Jarek Krzanowski.

Aktualnie drużyna znajduję się w okresie roztrenowania (wczoraj rozegrany został wcześniej nieplanowany sparing z Kuźnią w Ustroniu wygrany przez jasieniczan 7:4),który potrwa do połowy grudnia.

Wkrótce przedstawimy plan zimowych przygotowań.

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • silniki
  • multi
  • autocze
  • auto