• Baner

Cios za cios

 W ostatnim meczu rundy jesiennej seniorzy zremisowali z MRKS Czechowice 1:1.

 Derbowy pojedynek z czechowickim teamem kończy się dla jasieniczan trzecim remisem z rzędu w stosunku 1:1.

Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych pojedynków na styku,w których arbiter nie szczędził żółtych kartek bądź też pozwalał na wiele bez konsekwencji.Wynik spotkania otworzył Darek Kołodziej,który znajdując podanie w polu karnym ograł obrońcę i mocnym uderzeniem po rękach golkipera wpakował futbolówkę do siatki.Niestety nie udało się jasieniczanom dowieźć korzystnego wyniku nawet do przerwy,bowiemSzędzielarz tuż przed upływem premierowej odsłony wyrównał,pakując za kołnierz bramkę do siatki Pawła Góry.

W drugiej połowie pomimo usilnych starań z obu stron wynik ani drgnął.Tym samym Drzewiarz kończy rundę jesienną na miejscu 4,a tymczasem przyszła pora na podsumowanie i cieszenie się tym co udało się osiągnąć...

Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice 1:1(1:1)

1:0 Kołodziej 35'

1:1 Szędzielarz 44'

Góra - Zdolski,Radomski,Chojnacki,Pindera - Sekuła (83'Krzanowski),Profic (64'Sawicki),Łoś,Gajda,Kołodziej - Królak (83'Kozielski)

Rezerwa : Pyka,Jendryczko,Powała,Strelnikov

Żółte kartki : Sekuła 34',Zdolski 45',Gajda 77'

 

 

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • agencja
  • autocze
  • multi
  • silniki