• Baner

Tylko punkcik

W meczu 14 kolejki Drzewiarz zremisował z Unią Racibórz 1:1.

Po przeciętnym meczu jasienicki Drzewiarz podzielił się punktami ze zdesperowanym przeciwnikiem,który od dłuższego czasu nie potrafi wrócić na zwycięską ścieżkę.

W pierwszej odsłonie na wzmiankę zasługuje uderzenie Darka Łosia,które w efektownym stylu wybronił golkiper Unii.Goście nie pozostawali dłużni,ambitnie prąc do przodu i pozostawiając po sobie w premierowych 45 minutach ciut lepsze wrażenie od gospodarzy.

Druga połowa zaczęła się świetnie dla Drzewiarza,gdyż w 52' Paweł Chojnacki w swoim snajperskim stylu znalazł drogę do siatki raciborzan.Cóż z tego skoro po upływie 120 sekund akcja rywali przyniosła bramkę wyrównującą.Sytuacja jasieniczan skomplikowała się jeszcze bardziej w 76',gdy drugie żółtko za faul zarobił wychowanek Jarek Krzanowski osłabiając swoją drużynę.O dziwo gra w osłabieniu wcale nie podziałała deprymująco na podopiecznych trenera Zadylaka,którzy w końcówce zepchnęli Unię do głębokiej defensywy.Jednak wynik nie zmienił się i po raz drugi z rzędu nasza drużyna musi zadowolić się remisem 1:1.

 Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz 1:1(0:0)

1:0 Chojnacki 52'

1:1 Migus 54'

Góra - Zdolski,Radomski,Chojnacki,Pindera - Sekuła,Profic(46'Krzanowski),Łoś,Gajda(70'Haczek),Kołodziej Królak (46'Kozielski)

Rezerwa : Pyka,Powała,Jendryczko,Strelnikov

Żółte kartki : Pindera 20',Zdolski 69',Krzanowski 59',76'

Czerwona kartka : Krzanowski 76'

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • silniki
  • agencja
  • autocze