• Baner

Rzutem na taśmę

W meczu 13 kolejki Drzewiarz zremisował z Odrą Centrum 1:1.

 Pierwsze 20 minut meczu zdecydowanie należało do Drzewiarza,przynajmniej optycznie.Okres ten jednak nie został zdyskontowany zdobyciem bramki,co jak się później okazało,w ostatecznym rozrachunku kosztowało gości gonitwą o uniknięcie porażki do samego końca meczu.

Nadeszła 25 minuta i pierwsze groźne ofensywne wejście gospodarzy ,chwila zawahania naszej defensywy i Wodecki płaskim strzałem otworzył wynik.Utrata bramki wybiła z rytmu jasieniczan,którzy całkowicie stracili koncept.To delikatnie podbudowało wodzisławian odważniej konstruujących swoje akcje.Wynik do przerwy jednak ani drgnął.

Długimi minutami po pauzie nic specjalnego nie działo się,nie licząc seryjnych żółtych kartek po stronie gospodarzy,które w końcu zaowocowały czerwoną kartką dla zawodnika Odry w 80 minucie.Pojedynek zmierzał nieuchronnie do końca,zwiastując trzecią porażkę podopiecznych trenera Zadylaka.Nadeszła jednak trzecia minuta doliczonego czasu gry,faul na linii szesnastki i rzut wolny Darka Kołodzieja lądujący w okienku wodzisławskiej świątyni.Rzut wolny na wagę jednego punktu,punktu jak najbardziej zasłużonego.

Odra Centrum Wodzisław - Drzewiarz Jasienica 1:1(1:0)

1:0 Wodecki 25'

1:1 Kołodziej 93' (wolny)

Góra - Zdolski,Radomski,Chojnacki,Jendryczko (46'Strelnikov) - Sekuła,Profic (58'Kozielski),Pindera,Łoś (78'Gajda),Kołodziej - Królak (92'Krzanowski)

Rezerwa : Pyka,Powała,Sawicki

Żółta kartka : Zdolski 57'

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • agencja
  • silniki
  • autocze