• Baner

Zasłużone punkty

Wygraną 3:1 zakończył się mecz 12 kolejki z LKS Goczałkowice.

Po porażce w ostatniej kolejce w Ustroniu jasieniczanie przystąpili do dzisiejszego meczu z mocnym postanowieniem rehabilitacji.

Początek meczu wręcz wymarzony,bowiem w 4 minucie po faulu w obrębie szesnastki arbiter dyktuje karnego.Pewnym egzekutorem Darek Kołodziej,który mocnym strzałem pokonuje Kubina.Kilka chwil później strzelec pierwszej bramki dla Drzewiarza oddaje uderzenie po długim,bramkarz odbija przed siebie wprost na głowę Szymona Królaka,który uniósł już ręce w geście radości niestety golkiper Goczałkowic ostatkiem palców wybija na rzut rożny.W 33' z rzutu wolnego uderza 'Kołek" piłka trafia w słupek i pada łupem Kubina.W rewanżu goście przeprowadzają jedną z nielicznych akcji i ku naszej rozpaczy wyrównują za sprawą Grygiera.

Drugą odsłonę z większą werwą rozpoczynają rywale,lecz niewiele z tego wynika,a z każdą minutą gra gospodarzy nabiera rozpędu.Podwójna zmiana w 57 minucie to świetny ruch ze strony trenera Zadylaka,a wchodzący na murawę ukrainiec Andriej Strielnikov i Adam Kozielski wnoszą mnóstwo ożywienia w ofensywie.Efekt już po 8 minutach,faulowany w polu karnym przez bramkarza "Koza" i po raz drugi z jedenastu metrów skutecznie egzekwuje Kołodziej.Dominacja jasieniczan rośnie z każdą chwilą,a trzykrotnie fatalnie nastawionym celownikiem "błyszczy" Kozielski a za czwartym razem,gdy futbolówka grzęźnie w siatce sędzia bramki nie uznaje.

Na szczęście w 84' precyzyjnym strzałem po ziemi tuż przy słupku popisuje się Kamil Sekuła,ustalając tym samym wynik pojedynku na 3:1.

Brawa dla całej ekipy,drugie miejsce utrzymane i z optymizmem patrzymy na mecze w kończącej się już w nieubłaganym tempie rundzie jesiennej.

Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice 3:1(1:1)

1:0 Kołodziej 4' (karny)

1:1 Grygier 35'

2:1 Kołodziej 61' (karny)

3:1 Sekuła 84' as.Kozielski

Góra - Zdolski,Chojnacki,Jendryczko,Pindera - Sekuła,Profic (76'Krzanowski),Łoś (57'Strielnikov),Gajda,Kołodziej - Królak (57'Kozielski)

Rezerwa : Pyka,Powała,Sawicki

Żółte kartki : Gajda 57',Profic 65'

 

Drukuj E-mail

  • silniki
  • auto
  • multi
  • agencja
  • autocze