• Baner

Feralna końcówka

Spotkanie 11 kolejki z Kuźnią Ustroń kończy się porażką 0:2.

 Spotkania z Kuźnią nigdy nie należały do najłatwiejszych ,zwłaszcza gdy po drugiej stronie barykady "połowa" Drzewiarza (Pala,Fizek,Waliczek,Kuder,Wojtasik).

Początek dobry,dwie sytuacje mocno zwiastujące bramkę dla jasieniczan,niestety nie wpadło.Za chwilę wypad gospodarzy i karny..Debiutujący dziś w wyjściowym składzie Andriej Strielnikov fauluje Wojtasika i rozjemca Rafał Rokosz dyktuje jedenastkę.Wykonujący Pietraczyk nie popisuje się,ładując pilkę po rękach Pawła Góry,który chwilę wcześniej odebrał instrukcje od Damiana Zdolskiego .Instrukcje jak okazuje się na wagę złota,w tym przypadku na skuteczną interwencję po prawdopodobnie najlepszej okazji w piłce nożnej na zdobycie bramki.Niestety wyjście z beznadziejnej sytaucji nie poniosło jasieniczan,a dodało skrzydeł gospodarzom.Ci potrafili tuż przed przerwą przeprowadzić dynamiczną akcję,lecz szczęście było po naszej stronie.

W drugiej odsłonie również nie szło po myśli jasieniczan,których ofensywa w tym meczu mówiąc najdelikatniej "kulała",a bezbłędna gra w defensywie w końcu pękła.Jednak nim do tego doszło wszelkie znaki wskazywały na bezbramkowe rozstrzygnięcie,które poniekąd satysfakcjonowałoby ekipę trenera Zadylaka.

Niestety końcowa faza meczu należała do miejscowych,którzy dwukrotnie ukąsili.Najpierw Wojtasik ,a kilka minut później Sikora sprawili,że weekend jasienickiej społeczności do najweselszych należał nie będzie.

Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2:0(0:0)

1:0 Wojtasik 86'

2:0 Sikora 90'

Góra - Zdolski,Radomski,Pindera,Chojnacki (73'Jendryczko) - Sekuła (88'Kozielski),Profic,Łoś,Strielnikov (55'Gajda),Kołodziej (79'Sawicki) - Królak

Rezerwa : Pyka,Powała,Krzanowski

Żółta kartka : Łoś 80'

 

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • auto
  • multi
  • silniki
  • autocze