• Baner

Kunszt Kołodzieja ...

W meczu 10 kolejki Drzewiarz pokonał Spójnię Landek 2:1.

Spotkanie derbowe nie było porywającym widowiskiem ,lecz najważniejszym jest skromne zwycięstwo po dwóch uderzeniach,wracającego do strzeleckiej formy Darka Kołodzieja.

Pierwszą odsłonę można by spokojnie spisać na straty,gdyby nie sytuacja z 37 minuty w której Szymon Królak odegrał w polu karnym do Kołka a ten w swoim stylu kropnął z pierwszej tuż przy słupku Huczały i zrobiło się 1:0.Wcześniej to po dwóch akcjach drużyny z Landeka zrobiło się zamieszanie pod bramką Pawła Góry,lecz wynik pozostał bez zmian.

Druga połowa również nie powalała na kolana,dobrej piłki było jak na lekarstwo,a jak na złość goście wyrównali.Po rzucie wolnym najlepiej zachował się Szymon Kubica i z bliska wpakował futbolówkę do siatki,co w jego przypadku w meczach z Drzewiarzem staje się normą.Na szczęście posiadając w składzie Dariusza Kołodzieja można zawsze liczyć na uderzenie z dystansu,które znajdzie drogę do siatki.To nastapiło w 85 minucie przy nie najlepszej interwencji golkipera landeczan i trzy punkty zostały w Jasienicy.

Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 2:1(1:0)

1:0 Kołodziej 37' as.Królak

1:1 Sz.Kubica 74'

2:1 Kołodziej 85'

Góra - Zdolski,Radomski,Chojnacki,Jendryczko - Sekuła,Profic (74'Krzanowski),Łoś (87'Strielnikov),Pindera (58'Gajda),Kołodziej - Królak (74'Sawicki)

 Rezerwa : Pyka,Powała,Haczek

Żółte kartki : Jendryczko 60',Profic 62'

 

Drukuj E-mail

  • multi
  • autocze
  • auto
  • agencja
  • silniki