• Baner

Łatwe punkty (VIDEO)

W meczu 9 kolejki Drzewiarz pokonał Płomień Połomia 6:0.   SKRÓT Z MECZU

 Wymarzone otwarcie,25 sekunda zejście Pawła Chojnackiego do środka,płaski strzał i otwarcie wyniku.Zszokowani gospodarze nim się otrząsnęli,dostali drugi cios ponownie od naszego obrońcy,Paweł ściął do środka i pięknie przymierzył w okienko.Kopia pierwszej bramki i sytuacja zrobiła się wręcz komfortowa dla jasieniczan.Tym bardziej,że w 21 kapitalnie z rzutu wolnego przymierzył Darek Kołodziej,a po kolejnych trzech minutach karnego wykorzystał Darek Łoś.Cztery do zera przed przerwą i na drugą połowę Drzewiarz mógł wyjść,by dokładnie się przyjrzeć okolicznemu krajobrazowi.

Drugie 45 minut nie miało już takiej intensywności,co nie przeszkodziło jasieniczanom w podwyższeniu wyniku.W 55' strzał Damiana Zdolskiego odbił się od Filipa Gajdy i całkowicie zaskoczony,zmieniony po przerwie golkiper Płomienia musiał skapitulować.Dzieła zniszczenia dokonał Darek Kołodziej,który wykorzystując podanie Pawła Chojnackiego zdobył swoją drugą bramkę w meczu,ustalając zarazem wynik potyczki.

Płomień Połomia - Drzewiarz Jasienica 0:6(0:4)

0:1 Chojnacki 1'

0:2 Chojnacki 18'

0:3 Kołodziej 21' (wolny)

0:4 Łoś 24' (karny)

0:5 Gajda 55' as.Zdolski

0:6 Kołodziej 74' as.Chojnacki

Góra - Zdolski,Radomski,Chojnacki,Jendryczko (78'Waliczek) - Sekuła (67'Powała),Krzanowski (46'Gajda),Łoś,Kołodziej,Pindera (61'Wróbel) - Królak (69'Kozielski)

Rezerwa: Pyka,Haczek

Żółta kartka : Wróbel 80'

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • silniki
  • agencja
  • multi