• Baner

Trzy punkty najważniejsze

W meczu 8 kolejki seniorzy wygrywają z Podbeskidziem II Bielsko- Biała 3:1(VIDEO

Podtrzymanie  dobrej formy z poprzedniego meczu gwarantowało jasieniczanom utrzymanie pozycji wicelidera,zadanie zostało wykonane perfekcyjnie.

Doskonałe otwarcie i bramka Szymona Królaka pięknym szczupakiem po asyście Darka Łosia i oczekiwane prowadzenie gospodarzy stało się faktem.Wydawało się,że kolejne bramki Drzewiarza to kwestia czasu,lecz niestety zawodziła skuteczność w bardzo klarownych sytuacjach.Czas uciekał a wynik pozostawał bez zmian,do 36 minuty... Wtedy to Drabik tyłem do bramki opanował futbolówkę i obracając się ładnym uderzeniem po długim rogu w samo okienko wpakował piłkę do siatki.Gospodarze nie dawali za wygraną  i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą główki Filipa Gajdy,który wykorzystał dośrodkowanie Królaka i jednocześnie nabawił się,miejmy nadzieję niegroźnej kontuzji.

W drugiej odsłonie dążący do podwyższenia wyniku jasieniczanie,napotykali na spory opór młodych bielszczan,którzy nie zamierzali łatwo sprzedać skóry.Oporna postawa przeciwnika  zdecydowała o tym,że wynik ważył się do ostatniej minuty.W 89' dośrodkowanie Artura Sawickiego kapitalnym uderzeniem z pierwszej piłki wykończył Darek Kołodziej,dla którego było to premierowe trafienie w tym sezonie.

Brawo drużyna,czekamy na więcej!

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko - Biała 3:1(2:1)

1:0 Królak 12' as.Łoś

1:1 Drabik 36'

2:1 Gajda 41' as.Królak

3:1 Kołodziej 89' as.Sawicki

Góra - Radomski,Chojnacki (91'D.Waliczek),Jendryczko,Pindera - Sekuła (61'Szlosek 74'Powała),Krzanowski,Łoś,Gajda (42'Zdolski),Kołodziej - Królak (71'Sawicki)

Rezerwa : Pyka,Kozielski

 

 

 

Drukuj E-mail

  • auto
  • silniki
  • agencja
  • multi
  • autocze