• Baner

Szacun

Spotkanie z Decorem Bełk kończy się wygraną Drzewiarza 2:0.

Przed spotkaniem z Decorem można było mieć obawy jak potoczą się losy tegoż meczu,a powody co najmniej dwa.Od trzech kolejek jasieniczanie pozostawali bez zwycięstwa,dodatkowo po meczu z Łaziskami wykluczonymi z gry zostali Marek Profic i Rafał Haczek,a kontuzjowany wcześniej Jakub Szlosek i nieobecny dziś Damian Zdolski nie dawali komfortu przy ustalaniu wyjściowego składu trenerowi Zadylakowi. 

Pierwsza odsłona przebiegała przy optycznej przewadze gości,którzy mając kilka dobrych okazji bramkowych wykazywali się istną indolencją strzelecką bądź na posterunku stawała jasienicka defensywa na czele z Pawłem Górą w bramce.Jedyny celny strzał Drzewiarza w premierowej odsłonie przyniósł od razu bramkę,gdy zmieniający stronę Darek Łoś wykorzystał dogranie Szymona Królaka i łamiąc do środka na swoją lepszą nogę,pięknym uderzeniem po długim otworzył wynik.

Druga połowa to o wiele lepsza gra gospodarzy,którzy potrafili wielokrotnie zagrozić bramce Decoru,a w finalnym rozrachunku zdobyć jeszcze jedną całkowicie zasłużoną bramkę.Świetną zmianę dał wychowanek Jarosław Krzanowski,który miał okazję zaprezentować się na przestrzeni 45 minut i dać trenerowi powód do postawienia na niego w następnym meczu.

A wynik w 90 minucie ustalił Paweł Chojnacki,który podobnie jak przy pierwszej bramce Dariusz Łoś złamał do środka i uderzeniem po ziemi  w krótki róg pokonał Łobaczewskiego zapewniając swojej drużynie pozycję wicelidera,przynajmniej do dnia jutrzejszego.

Duże brawa za wynik i przede wszystkim drugą odsłonę,która pokazała że tych chłopaków naprawdę stać na wiele.

Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk 2:0(1:0)

1:0 Łoś 36' as.Królak

2:0 Chojnacki 90' as. Sekuła 

Góra - Jendryczko,Radomski,Chojnacki,Pindera - Sekuła,Kołodziej,Łoś,Gajda,Sawicki (46'Krzanowski) - Królak

Rezerwa : Pyka,Powała,Waliczek,Kenig,Wróbel,Kozielski

Żółte kartki : Radomski 52',Krzanowski 68'

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • silniki
  • auto
  • multi
  • autocze