• Baner

Mnóstwo emocji ze szczęśliwym zakończeniem

W meczu III rundy Pucharu Polski Drzewiarz po rzutach karnych wyeliminował Mrks Czechowice, w regulaminowym czasie był remis 2:2.

 W meczu tym było wszystko gole,kartki i wiele sytuacji podbramkowych.Z trzema zmianami w wyjściowym składzie w porównaniu do ostatniego ligowego meczu przystąpili do gry podopieczni trenera Zadylaka z mocniejszą z dnia na dzień czechowicką ekipą.

Na prowadzenie w 26' wyszli gospodarze za sprawą Przemyka,odpowiedź jasieniczan nastąpiła po 10 minutach za sprawą Łukasza Radomskiego,który wykorzystał dogranie z rzutu wolnego Darka Kołodzieja nie dając szans Kozikowi.

W drugiej odsłonie pomimo kilku okazji z obu stron wynik bardzo długo ani drgnął.Dopiero w samej końcówce Feruga ucieszył miejscowych kibiców pokonując Pawła Górę i awans MRKS miał na wyciągnięcie ręki.Ambitnie grający do końca jasieniczanie nie poddali się jednak - nawet pomimo gry w dziesiątkę po cegle Marka Profica - i w doliczonym już czasie gry ładną akcją popisał się Szymon Królak doprowadzając do remisu i rzutów karnych.

W serii jedenastek nie pomylił się żaden zawodnik Drzewiarza,natomiast po drugiej stronie uderzenie Ferugi obronił nasz golkiper i to goście mogli fetować awans.

MRKS Czechowice - Drzewiarz Jasienica 2:2(1:1) k.4:5

1:0 Przemyk 26'

1:1 Radomski 37' as.Kołodziej

2:1 Feruga 86'

2:2 Królak 90'+3 as.Pindera

Karne :

1:1 Łoś

2:2 Radomski

3:3 Królak

4:4 Kołodziej

4:5 Jendryczko

Góra - Zdolski,Chojnacki,Radomski,Powała (46'Jendryczko) - Profic,Kołodziej,Gajda (46'Łoś),Pindera,Sawicki (62'Sekuła) - Kozielski (46'Królak)

Rezerwa : Pyka,Waliczek,Krzanowski

Żółta kartka : Radomski 33'

Czerwona kartka : Profic 87'

 

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • agencja
  • multi
  • silniki