• Baner

Niespodzianka (?) z indolencją w ataku

W meczu 5 kolejki Drzewiarz uległ Dębowi Gaszowice 0:1.

 

 Drzewiarz Jasienica - Dąb Gaszowice 0:1(0:0)

Świetlany początek sezonu wydaje się odchodzić w zapomnienie.Kolejny pojedynek ne zero z przodu nie przynosi chwały,a dodatkowo stracona bramka pozbawiła choćby punktu.Przekonanie,że samo się wygra nie wypaliło.Trzeba przełknąć gorycz porażki i myśleć o kolejnym niezwykle ciężkim pojedynku w Łaziskach,poprzedzonym pucharowym bojem w Czechowicach.

Tyle ...

0:1 Szewczyk 80'

Góra - Zdolski,Chojnacki,Radomski,Pindera - Profic,Sekuła(83'Powała),Łoś(83'Kozielski),Gajda(53'Haczek),Kołodziej(67'Sawicki) - Królak

Rezerwa : Pyka,Jendryczko,Krzanowski

Żółte kartki : Królak 71',Łoś 83',Sawicki 91',Pindera 94'

 

Drukuj E-mail

  • agencja
  • autocze
  • multi
  • silniki
  • auto