Weekend z młodzieżą 1-2.09 - wyniki

Inauguracyjna kolejka trampkarzy i 5 seria gier juniorów to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu  w grupach młodzieżowych.

Sobota 01.09

2 kolejka - V liga okręgowa trampkarzy

Bardzo dobry początek sezonu,wyraźne choć z wieloma zmarnowanymi jeszcze sytuacjami widowisko zwiastuje ,że nadchodzący sezon będzie udany dla podopiecznych trenera Damiana Zdolskiego.

Drzewiarz Jasienica - LKS Ligota Centrum 5:1(1:0)

Bramki:Faruga 2,Handzel,Frycz i Szymala(karny)

Kania - Józefowicz,Frycz,M.Kenig,Nowak - Szymala,Bożek,Bujok,Kine,Pilorz - Handzel oraz Balus,Gałuszka,Faruga

Niedziela 02.09

5 kolejka - II liga wojewódzka juniorów

Po niesamowitym meczu juniorzy zremisowali z Kuźnią Ustroń 6:6(2:1).
Prowadząc do przerwy 2:1,fatalny pierwszy kwadrans drugiej połowy,w którym wynik Kuźnia wyszła na prowadzenie 5:2 zwiastował niechybną porażkę jasieniczan.Jednak niesamowity zryw gospodarzy i hattrick Sebastiana Wróbla zapewniły jeden punkt Drzewiarzowi

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 6:6(2:1)

Bramki zdobyli : Sebastian Wróbel 45',82' (karny),84';Kacper Mielnikiewicz 21',Daniel Brudny 68' i Paweł Kenig 69'

M.Kenig - Ryrych,Kubica (62'Mendrek),Blask (81'Staśto),Dziendziel - P.Kenig,Brudny (88'Marszałek),Czyż (62'Puzoń),Sikora - Wróbel,Mielnikiewicz (78'Śliwka)