• Baner

Informacje RODO

W pierwszej połowie tego roku w życie weszło Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będzie Prezes Ludowego Klubu Sportowego DRZEWIARZ Jasienica.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane między innymi, aby:

  • Zawodnik pełnoletni mógł uczestniczyć w meczach,sparingach,turniejach,wyjazdach klubowych.
  • Państwa dziecko mogło uczestniczyć w meczach, sparingach, turniejach, wyjazdach klubowych.
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam na ocenę naszej pracy.
  • zgłaszać zawodników do PZPN, aby dzieci mogły uczestniczyć w rozgrywkach.
  • Państwa numery telefonów są nam niezbędne w celu stałego kontaktu dotyczącego treningów  oraz w przypadku, gdy dziecko dozna urazu.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, lekarzowi medycyny sportu.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw.

Wnioski o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych mozna pobrać z naszej strony,wedrukować, anastępnie złożyć drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przed treningiem.

Wniosek o sprzeciw do przetwarzania danych osobowych można pobrać z naszej strony, wydrukować i wypełnić, a następnie złożyć drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przed treningiem.

Drukuj E-mail

  • auto
  • multi
  • silniki
  • agencja
  • autocze