• Baner

Satysfakcjonujący podział punktów

W meczu 4 kolejki Drzewiarz podzielił się punktami z GKS Radziechowy remisując 0:0.

 Pojedynki z drużyną GKS Radziechowy zawsze należały do wymagających,dzisiejszy nie był wyjątkiem.Pierwsza faza meczu należała do miejscowych,lecz funkcjonująca lepiej z meczu na mecz defensywa jasieniczan bez problemu wypełniała swoje obowiązki.Druga część premierowej odsłony stanowiła wyraźny progres w grze gości,jednak bez konkretów pod bramką Byrtka.

Po przerwie najwięcej emocji wzbudziły dwie - miejmy nadzieję,że niegroźne - podobne w skutkach kontuzje naszych zawodników.W 51' z boiska musiał zejść Jakub Szlosek a w 82' Adrian Pindera,których gotowość do gry w najbliższym meczu stoi pod znakiem zapytania.Z boiskowych aspektów największą wątpliwość wzbudziła sytuacja z doliczonego czasu gry,w której nieprzepisowo w polu karnym mógł być zatrzymany Szymon Królak,lecz główny rozjemca nie zdecydował się użyć gwizdka.

Remis wydaje się być najbardziej sprawiedliwym wynikiem tej konfrontacji,a kolejną szansą na pełną pulę będzie pojedynek na własnym obiekcie w najbliższą sobotę z Dębem Gaszowice,z którym zeszłosezonowy dwumecz zakończył się dwukrotnym niepowodzeniem.

GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica 0:0

Góra - Radomski,Zdolski,Chojnacki,Pindera (82'Powała) - Profic,Sekuła,Gajda (68'Haczek),Szlosek (51'Kołodziej),Łoś - Królak

Rezerwa : Pyka,Jendryczko,Sawicki,Kozielski

Żółte kartki : Profic 54',Królak 90'

 

 

Drukuj E-mail

  • autocze
  • agencja
  • multi
  • auto
  • silniki