• Baner

Dobre 45 minut

W piątym sparingu Drzewiarz pokonał TJ Dobratice 4:2.

Pierwszą połowę należy zaliczyć do nieudanych ,a nawet do bardzo nieudanych trzech kwadransów.Czesi objęli prowadzenie w 27' po dobrym uderzeniu z rzutu wolnego.,przy którym Paweł Góra nie miał najmniejszych szans.Najlepszą okazję na wyrównanie miał w 37' Adam Kozielski,który po dobrym podaniu od Dariusza Łosia kropnął wysoko nad poprzeczką.

Druga odsłona to zupełnie inne oblicze jasienickiej drużyny,która przede wszystkim wykazała się dobrą efektywnością.

Wyrównał z bliska,już w 47' Mariusz Sacha po zagraniu Kamila Sekuły,w 53' asystent przy pierwszej bramce popisał się precyzyjnym lobem z dystansu wyprowadzając Drzewiarza na prowadzenie.Na 3:1 podwyższył Adam Kozielski ładnym uderzeniem tuż przy słupku w okienko.Rywale odpowiedzieli kontrą i bramką kontaktową Antona Fizka,który nieszczęśliwie wpakował futbolówkę do własnej siatki.Zrehabilitował się jednak błyskawicznie 2 minuty później,gdy precyzyjną główką po rzucie rożnym Patryka Wentlanda ustalił wynik potyczki na 4:2.

Kolejny sparing w najbliższą sobotę z Polonią Marklowice w Czechowicach.

DRZEWIARZ JASIENICA - TJ DOBRATICE 4:2(0:1)

Bramki:Sacha 47',Sekuła 53',Kozielski 57' i Fizek 62'

I połowa: Góra - Fizek,testowany,Chojnacki,Waliczek - Sekuła,Łoś,Haczek,Kołodziej(27'Sacha),Szlosek - Kozielski

II połowa: Urbaczewski(78'Mrok) - Fizek,testowany,Studencki,Chojnacki - Sekuła,Łoś,Wentland,Sacha(60'Waleczek) - Sawicki,Kozielski(58'Kołodziej)