• Baner

Łatwy awans,zmiennicy na piątkę

W meczu II rundy Pucharu Polski Drzewiarz pokonał Czarnych Jaworze 5:0.

W mocno przemeblowanym składzie wystąpiła dziś jasienicka ekipa w pucharowym starciu na boisku przedstawiciela okręgówki.W wyjściowym składzie ujrzeliśmy nieobecnego w meczach ligowych Darka Kołodzieja oraz pozostałych zawodników,którzy dotąd nie mieli zbyt wielu okazji zaprezentować swoich umiejętności w tym wychowanek Jarosław Krzanowski.

W 14' po długim podaniu Rafał Haczek znalazł się w dogodnej sytuacji,ale jego próba lobu nie trafiła w światło bramki.Pierwsza bramka padła w 38' po rzucie rożnym ,gdy dośrodkowanie Adriana Pindery spożytkował Paweł Chojnacki.Dwie minuty później znów asystę zaliczył młodzieżowiec wypożyczony z Podbeskidzia Pindera,którego podanie płaskim strzałem po ziemi w długi róg sfinalizował Adam Kozielski.

Golkiper Drzewiarza w pierwszych 45 minutach musiał interweniować dwukrotnie,najpierw uderzenie z dystansu łapał na raty,a później po zbyt krótkim podaniu od Konrada Powały powstałe zamieszanie obaj ratowali z pozytywnym skutkiem.

W drugiej odsłonie trener Zadylak dał szansę gry juniorom w postaci Sebastiana Wróbla i Pawła Keniga,a pierwszy z wymienionych okrasił swój występ bramką na 0:4,wykorzystując świetne dogranie Darka Kołodzieja.Najpierw jednak po godzinie gry płaskie uderzenie zza pola karnego tuż przy słupku Artura Sawickiego wylądowało w bramce Nawrockiego po raz trzeci.Wynik ustalił w końcówce Adam Kozielski,dla którego było to drugie trafienie w tym meczu.

W najbliższą niedzielę czeka nas ligowa wyjazdowa potyczka w Radziechowach,a mecz III rundy pucharu już w środę 5 września z MRKS Czechowice na boisku rywala.

 Czarni Jaworze - Drzewiarz Jasienica 0:5(0:2)

0:1 Chojnacki 38' as.Pindera

0:2 Kozielski 40' as.Pindera

0:3 Sawicki 58'

0:4 Wróbel 71' as.Kołodziej

0:5 Kozielski 85'

Pyka - Chojnacki(46'Radomski),Powała,Waliczek,Jendryczko - Krzanowski,Haczek(70'Gajda),Kołodziej,Pindera(46'Wróbel) - Sawicki(60'Kenig),Kozielski

Żółta kartka : Kołodziej 12'

Drukuj E-mail

  • autocze
  • auto
  • silniki
  • agencja
  • multi