• Baner

Z prezentami w defensywie

W ostatnim sprawdzianie przed ligą Drzewiarz uległ Przemszy Siewierz 2:3.

 Pierwszy pojedynek w historii obu zespołów zakończył się minimalną porażką gości.

Szybko stracona bramka z wątpliwego rzutu karnego podziałała mobilizująco na jasieniczan,którzy po 5minutach wyrównali za sprawą Adama Kozielskiego,który w dość szczęśliwy sposób wpakował futbolówkę do siatki.W 34' gospodarze ponownie objęli prowadzenie po sprytnie rozrgranym rzucie rożnym i drzemce naszej obrony.

Pięć minut po przerwie ładną akcją popisał się testowany młodzieżowiec,który po ograniu obrońcy i bramkarza wpakował piłkę do pustej bramki.Gdy wydawało się,że mecz zakończy się polubownym remisem ,w ostatniej minucie niefrasobliwa interwencja naszego golkipera sprawiła,że to miejscowi cieszyli się z wygranej.

Była to już ostatnia gra kontrolna,a już za tydzień na inaugurację nowego sezonu podejmować będziemy Wilki Wilcza.

Przemsza Siewierz - Drzewiarz Jasienica 3:2(2:1)

1:0 Gielza (karny) 3'

1:1 Kozielski 8'

2:1 Niesyto 34'

2:2 testowany II

3:2 Ból 90'

Góra - Chojnacki,Radomski,Zdolski,testowany I - Profic,Sekuła,Szlosek,Gajda,testowany II - Kozielski oraz Powała,Krzanowski,Kołodziej,Sawicki,Wróbel i 4 testowanych

Drukuj E-mail

  • auto
  • agencja
  • autocze
  • silniki
  • multi